Főoldal » Meccsek » 2024. március 17. » Málaga - Intercity

Málaga - Intercity 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2024. március 17. 12:00
Helyszín: Estadio La Rosaleda (Málaga)

• A Málaga már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2024. február 11-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Melilla verte őket).

Málaga győzelem:
35 tipp (79%)
Intercity győzelem:
9 tipp (20%)

Málaga utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Intercity győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Málaga háromszor nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Intercity egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Málaga sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Málaga 6 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Intercity pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Málaga jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Málaga olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, az Atlético Baleares vagy a San Fernando. Az Intercity pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, a Melilla vagy az UD Ibiza. A Málaga erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Málaga olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Castellón, az Alcoyano vagy a Real Sociedad. Az Intercity gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az AD Ceuta, az Atletico Sanluqueno vagy a Granada II. A Málaga csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Málaga 295., Intercity 2999. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Málaga jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Málaga csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.