Főoldal » Meccsek » 2024. február 25. » Granada II - Antequera

Granada II - Antequera 1:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2024. február 25. 16:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Granada CF (Granada)

Perez Sanchez ('4, 1-0), Luismi Redondo ('6, 11-esből, 1-1), Destiny ('73, 1-2)

Granada II győzelem:
17 tipp (43%)
8 tipp (20%)
Antequera győzelem:
14 tipp (35%)

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Antequera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Antequera győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Antequera csapatának kedvez (5:2).

Az elmúlt fél évben a Granada II egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Antequera egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Antequera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Granada II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Antequera pedig idegenben ötször nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Antequera szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno vagy az Intercity. Az Antequera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, a San Fernando. Az Antequera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, az UD Ibiza vagy a Melilla. Az Antequera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, a Castellón vagy az Atlético Baleares. Az Antequera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Granada II 1655., Antequera 3592. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Antequera nyeri ezt a találkozót.