Főoldal » Meccsek » 2024. február 4. » UD Ibiza - Granada II

UD Ibiza - Granada II 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2024. február 4. 12:00
Helyszín: Estadio Can Misses – Power Electronic (Eivissa)

Serge Njoh ('17, 1-0)

• Az UD Ibiza már tizenkét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. november 2-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Villanovense verte őket).

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Granada II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az UD Ibiza négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Granada II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 8 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Granada II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Intercity. A Granada II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Ibiza 1500., Granada II 1649. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.