Főoldal » Meccsek » 2023. december 10. » Real Murcia - Antequera

Real Murcia - Antequera 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 12-én is lesz Antequera - Real Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2023. december 10. 20:00
Helyszín: Estadio Enrique Roca de Murcia (Murcia)

Loren Burón ('24, 0-1), Carrillo ('57, 1-1), Luismi Redondo ('58, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Antequera utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Antequera győzelem

Az elmúlt fél évben a Real Murcia kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Antequera ötször nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Antequera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 2 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Antequera pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Antequera szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo vagy az Algeciras. Az Antequera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a San Fernando, a Melilla. Az Antequera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Córdoba vagy a Zaragoza. Az Antequera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II, a Córdoba vagy a Málaga. Az Antequera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Murcia 585., Antequera 3910. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus szerint az Antequera nyeri ezt a találkozót.