Főoldal » Meccsek » 2024. február 25. » Huelva - AD Ceuta

Huelva - AD Ceuta 2:1 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2024. február 25. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)

Lolo González ('6, 0-1), Josiel Nunez ('14, 1-1), José de la Rosa ('30, 2-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább AD Ceuta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Huelva háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Huelva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 5 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano, a San Fernando. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Baleares vagy az Atlético Madrid II. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Castellón vagy a Real Murcia. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Xerez Deportivo, az Intercity. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 575., AD Ceuta 2766. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.