Főoldal » Meccsek » 2024. március 10. » Granada II - AD Ceuta

Granada II - AD Ceuta 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2024. március 10. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Granada CF (Granada)

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább AD Ceuta győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az AD Ceuta csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Granada II egyszer sem nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AD Ceuta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Granada II 2 győzelmet, 2 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Baleares. Az AD Ceuta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Antequera, a Linares Deportivo vagy az UD Ibiza. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Intercity, az Algeciras vagy a Linares Deportivo. Az AD Ceuta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Granada II 1656., AD Ceuta 2740. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az AD Ceuta nyeri ezt a találkozót.