Főoldal » Meccsek » 2024. február 4. » AD Ceuta - Real Madrid II

AD Ceuta - Real Madrid II 2:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2024. február 4. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Alfonso Murube (Ceuta)

Aisar ('53, 1-0), Dani Romera ('67, 2-0)

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Real Madrid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az AD Ceuta csapatának kedvez (6:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az AD Ceuta stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az AD Ceuta kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az AD Ceuta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az AD Ceuta 4 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az AD Ceuta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az AD Ceuta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Málaga, a Real Murcia vagy az Alcoyano. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, a Mérida AD vagy az Antequera. Az AD Ceuta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az AD Ceuta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza vagy a Castellón. A Real Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Linares Deportivo. Az AD Ceuta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

AD Ceuta 2800., Real Madrid II 749. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az AD Ceuta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.