Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 9. » Arenas de Getxo - Athletic Bilbao II

Arenas de Getxo - Athletic Bilbao II 2:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 16-án is volt Athletic Bilbao II - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2017. szeptember 9. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

Korábbi Arenas de Getxo - Athletic Bilbao II mérkőzések:

Arenas de Getxo győzelem

2017. febr. 11. 0:0
2016. szept. 25. 1:1 (1:1)
Athletic Bilbao II győzelem

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Athletic Bilbao II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Arenas de Getxo stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben kétszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leioa, az Amorebieta vagy a Mensajero. Az Athletic Bilbao II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Sociedad II, a Leioa vagy a Portugalete. Az Arenas de Getxo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Arenas de Getxo 1436., Athletic Bilbao II 1305. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.