Főoldal » Meccsek » 2016. április 17. » Eldense - Villarreal II

Eldense - Villarreal II 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Eldense - Villarreal II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2016. április 17. 17:00

Pepe Sellés ('55, öngól, 0-1), Carlitos ('58, 1-1), Carlitos ('65, 2-1)

Korábbi Eldense - Villarreal II mérkőzések:

Eldense győzelem

Villarreal II győzelem

2015. nov. 28. 2:3 (1:0)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Villarreal II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Villarreal II csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Eldense ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Villarreal II háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 7 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Villarreal II pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, az Alcoyano vagy az Atlético Baleares. A Villarreal II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Union Berlin, a Lleida Esportiu vagy a Valencia II. A Villarreal II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a L'Hospitalet vagy a Levante II. A Villarreal II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llosetense, a Badalona. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2254., Villarreal II 561. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villarreal II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.