Főoldal » Meccsek » 2016. április 16. » Espanyol II - Olot

Espanyol II - Olot 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 31-én is volt Espanyol II - Olot mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2016. április 16. 17:00

Gato ('42, 0-1), Marc Roca ('52, 1-1)

Korábbi Espanyol II - Olot mérkőzések:

Espanyol II győzelem

Olot győzelem

2015. nov. 29. 1:2 (1:0)

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Olot győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Olot csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Espanyol II ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Espanyol II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Espanyol II 8 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben ötször játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Espanyol II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Espanyol II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy a Hércules. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llosetense, a Huracán Valencia. Az Espanyol II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Espanyol II 1820., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Espanyol II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.