Főoldal » Meccsek » 2016. április 3. » Eldense - Levante II

Eldense - Levante II 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 30-án is volt Eldense - Levante II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2016. április 3. 11:00

Luca Ferrone ('4, 0-1), Juan Delgado ('82, 0-2)

Korábbi Eldense - Levante II mérkőzések:

Eldense győzelem

2015. nov. 14. 2:2 (0:1)
Levante II győzelem

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Levante II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Eldense ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levante II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 8 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levante II pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, az Alcoyano. A Levante II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona vagy a Valencia II. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a L'Hospitalet. A Levante II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llosetense. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2254., Levante II 1955. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.