Főoldal » Meccsek » 2016. április 17. » Olímpic de Xativa - Alcoyano

Olímpic de Xativa - Alcoyano 3:1 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2016. április 17. 17:00

Borja Rubiato ('20, 1-0), Luismi Loro ('28, 2-0), Jesús Alfaro ('48, 2-1), Adriá ('81, 3-1)

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Alcoyano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az Olímpic de Xativa kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcoyano az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olímpic de Xativa 3 győzelmet, 6 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Olímpic de Xativa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olímpic de Xativa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Levante II, a L'Hospitalet vagy a Pobla Mafumet. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules, a Valencia II vagy a Huracán Valencia. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Olímpic de Xativa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II, a Sabadell vagy a Hércules. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Eldense, az Espanyol II vagy a Badalona. Az Olímpic de Xativa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olímpic de Xativa 2671., Alcoyano 979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Alcoyano nyeri ezt a találkozót.