Főoldal » Meccsek » 2022. december 18. » Eldense - Calahorra

Eldense - Calahorra 4:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt Calahorra - Eldense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2022. december 18. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Mario Soberón ('52, 1-0), Nieto ('67, 2-0), Ruben Machado ('90+1, 3-0), Juanto ('90+2, 4-0)

• A Calahorra már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. október 30-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Real Unión csapatát).

Eldense győzelem:
30 tipp (68%)
9 tipp (20%)
Calahorra győzelem:
5 tipp (11%)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Calahorra győzelem
Az elmúlt fél évben az Eldense négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Calahorra egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 5 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Calahorra pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic. A Calahorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. A Calahorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2521., Calahorra 1938. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Calahorra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.