Főoldal » Meccsek » 2022. december 3. » Eldense - UD Logronés

Eldense - UD Logronés 2:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 29-én is volt UD Logronés - Eldense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2022. december 3. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Carlos Doncel ('10, 0-1), Mario Soberón ('35, 1-1), Ortu ('44, 2-1)

Eldense győzelem:
27 tipp (60%)
3 tipp (6%)
UD Logronés győzelem:
15 tipp (33%)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben az Eldense négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic, a Cornella vagy a Real Unión. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión, az Alcoyano vagy az Atlético Baleares. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2549., UD Logronés 840. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.