Főoldal » Meccsek » 2023. április 15. » Calahorra - Eldense

Calahorra - Eldense 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2023. április 15. 17:00
Helyszín: Estadio La Planilla (Calahorra)

Mario Soberón ('89, 0-1)

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Eldense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Eldense csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben a Calahorra egyszer sem nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eldense kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Eldense az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Calahorra 1 győzelmet, 6 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eldense pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión. Az Eldense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gimnastic. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Nucía, a SD Logronés vagy a Cornella. Az Eldense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a SD Logronés vagy a Castellón. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Calahorra 1914., Eldense 2328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Calahorra jobb csapatnak tűnik.