Főoldal » Meccsek » 2022. december 7. » Barcelona II - Eldense

Barcelona II - Eldense 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 6-án is volt Eldense - Barcelona II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2022. december 7. 21:00
Helyszín: Estadi Johan Cruyff (Sant Joan Despí)

Victor Barberá ('64, 1-0)

• A két csapat 5 éve és 251 napja nem találkozott egymással, utoljára 2017. április 1-jén.

Barcelona II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Eldense győzelem
Az elmúlt fél évben a Barcelona II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eldense háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Barcelona II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Barcelona II 4 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eldense pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Barcelona II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Barcelona II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, az Athletic Bilbao II vagy a Castellón. Az Eldense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, az Athletic Bilbao II vagy az Osasuna II. A Barcelona II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Barcelona II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sabadell vagy a Numancia. Az Eldense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, az Atlético Baleares. A Barcelona II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Barcelona II 500., Eldense 2526. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barcelona II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Barcelona II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.