Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 18. » Eldense - Atlético Saguntino

Eldense - Atlético Saguntino 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 5-én is volt Atlético Saguntino - Eldense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2016. szeptember 18. 17:00

Carlos Esteve ('55, 0-1)

• Az Eldense az utolsó öt mérkőzését mind elveszette. Utoljára az Orihuela ellen sikerült győzniük 2016. augusztus 6-án.

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Atlético Saguntino győzelem

Az elmúlt fél évben az Eldense egyszer sem nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Saguntino egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Saguntino az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Saguntino pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az Atlético Saguntino pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olímpic de Xativa. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a L'Hospitalet, a Levante II vagy az Espanyol II. Az Atlético Saguntino gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llagostera, az Albacete vagy a Barcelona II. Az Atlético Saguntino csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2254., Atlético Saguntino 2026. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Saguntino jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Atlético Saguntino nyeri ezt a találkozót.