Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 17. » Sabadell - Alcoyano

Sabadell - Alcoyano 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 22-én is volt Sabadell - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2016. szeptember 17. 18:00

Enrique Carreno ('78, 1-0), Fran Miranda ('83, 1-1)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Alcoyano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Sabadell stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Sabadell csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Sabadell kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcoyano az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Barcelona II vagy a Bristol Rovers. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, a Huracán Valencia vagy a Mallorca II. A Sabadell erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II, az Ebro. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Olímpic de Xativa vagy a Toledo. A Sabadell csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sabadell 614., Alcoyano 979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.