Főoldal » Meccsek » 2017. február 5. » Atlético Saguntino - Eldense

Atlético Saguntino - Eldense 5:2 (3:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2017. február 5. 11:00

Javi Boix ('9, 1-0), Tabala ('15, 1-1), Adrián Lois ('41, 2-1), Rafael Gimeno ('45, 3-1), Guille ('61, 3-2), Karamokoba Keita ('71, 4-2), Karamokoba Keita ('86, 5-2)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Eldense győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Saguntino csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Saguntino egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eldense egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Saguntino sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Saguntino 3 győzelmet, 7 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eldense pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Atlético Saguntino jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. Az Eldense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mallorca II. Az Atlético Saguntino erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sabadell vagy a Barcelona II. Az Eldense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Prat, a Gava. Az Atlético Saguntino csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Saguntino 2026., Eldense 2254. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Saguntino jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Saguntino csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.