Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 11. » Ebro - Eldense

Ebro - Eldense 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 29-én is volt Eldense - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2016. szeptember 11. 11:00

Tony Gabarre ('64, 1-0)

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Eldense győzelem
Az elmúlt fél évben az Ebro kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eldense kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eldense pedig idegenben ötször kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huesca, a Llagostera. Az Eldense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Orihuela vagy a Novelda. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ebro 1328., Eldense 2254. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.