Főoldal » Meccsek » 2021. február 14. » Ejea - Izarra

Ejea - Izarra 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. február 14. 12:00
Helyszín: Estadio de Luchán (Ejea de los Caballeros)

Ejea győzelem:
34 tipp (80%)
6 tipp (14%)
Izarra győzelem:
2 tipp (4%)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Izarra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Izarra csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Ejea egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 1 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben egyszer nyert és ötször kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lleida Esportiu. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mutilvera vagy a Tudelano. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tarazona, a Haro Deportivo. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 2576., Izarra 1564. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.