Főoldal » Meccsek » 2021. február 14.

Meccsek - 2021. február 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 14.)


4 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Getafe - Real Sociedad
0:1 (0:1)
febr. 14. 16:15
Real Madrid - Valencia
2:0 (2:0)
febr. 14. 18:30
Levante - Osasuna
0:1 (0:0)
febr. 14. 21:00
Villarreal - Betis
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 14. 13:00
Southampton - Wolverhampton
1:2 (1:0)
febr. 14. 15:00
West Bromwich - Manchester United
1:1 (1:1)
febr. 14. 17:30
Arsenal - Leeds United
4:2 (3:0)
febr. 14. 20:00
Everton - Fulham
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 14:30
Mezőkövesd - Ferencváros
2:2 (0:1)
febr. 14. 17:00
Fehérvár - MTK
1:2 (1:0)

5 mérkőzés
febr. 14. 12:30
AS Roma - Udinese
3:0 (2:0)
febr. 14. 15:00
Cagliari - Atalanta
0:1 (0:0)
febr. 14. 15:00
Sampdoria - Fiorentina
2:1 (1:1)
febr. 14. 18:00
Crotone - Sassuolo
1:2 (1:1)
febr. 14. 20:45
Inter - Lazio
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 15:30
Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln
2:0 (0:0)
febr. 14. 18:00
Wolfsburg - Mönchengladbach
0:0
7 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Nyíregyháza - Debreceni EAC
2:0 (2:0)
febr. 14. 14:00
Csákvár - Kaposvár
2:0 (2:0)
febr. 14. 14:00
Békéscsabai Előre - Pécsi MFC
1:1 (1:1)
febr. 14. 14:00
Budaörs - Szeged 2011
1:1 (0:0)
febr. 14. 14:00
Siófok - Szolnoki MÁV
0:1 (0:0)
febr. 14. 14:00
Győri ETO - Dorog
1:1 (1:1)
7 mérkőzés
febr. 14. 13:00
AS Monaco - Lorient
2:2 (0:1)
febr. 14. 15:00
Dijon - Nimes
0:2 (0:0)
febr. 14. 15:00
Stade Rennes - St. Etienne
0:2 (0:1)
febr. 14. 15:00
Metz - Strasbourg
1:2 (1:1)
febr. 14. 15:00
Angers - Nantes
1:3 (1:2)
febr. 14. 17:00
Lille - Brest
0:0

4 mérkőzés
febr. 14. 12:15
Alkmaar - Heerenveen
3:1 (1:0)
febr. 14. 14:30
Utrecht - Venlo
3:1 (0:0)
febr. 14. 14:30
Feyenoord - Willem II
5:0 (1:0)
febr. 14. 16:45
Vitesse - Twente
0:2 (0:1)
febr. 14. 13:30
Bochum - Braunschweig
2:0 (2:0)
febr. 14. 13:30
Darmstadt - Osnabrück
1:0 (1:0)
febr. 14. 13:30
FC Nürnberg - St. Pauli
1:2 (0:1)
febr. 14. 14:00
Mallorca - Espanyol
1:2 (0:1)
febr. 14. 16:00
Almería - Las Palmas
3:1 (1:0)
febr. 14. 18:15
Alcorcón - UD Logronés
1:0 (1:0)
febr. 14. 18:15
Leganés - Albacete
3:1 (2:0)
febr. 14. 21:00
Sporting Gijón - Málaga
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Brentford - Barnsley
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 14. 15:00
Entella - Frosinone
2:3 (1:2)
febr. 14. 17:00
Reggiana - Ascoli
1:0 (0:0)
febr. 14. 18:00
Brescia - Chievo
1:0 (1:0)
febr. 14. 16:00
Portimonense - Gil Vicente
4:1 (2:1)
febr. 14. 18:30
Santa Clara - Braga
0:1 (0:1)
febr. 14. 21:15
Moreirense - Benfica
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 14. 11:15
CSMS Iasi - Astra Giurgiu
2:3 (1:3)
febr. 14. 18:45
Hermannstadt - Steaua Bukarest
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
febr. 14. 11:30
Konyaspor - Denizlispor
2:0 (0:0)
febr. 14. 14:00
Galatasaray - Kasimpasa
2:1 (1:0)
febr. 14. 14:00
Göztepe Izmir - Istanbul Basaksehir
2:1 (1:0)
febr. 14. 14:00
Hatayspor - Alanyaspor
0:0
3 mérkőzés
febr. 14. 13:30
Standard Liege - Royal Antwerp
1:1 (1:1)
febr. 14. 16:00
Beerschot-Wilrijk - Mechelen
1:2 (0:0)
febr. 14. 20:45
Cercle Brugge - Anderlecht
0:0
4 mérkőzés
febr. 14. 20:00
Flamengo RJ - Corinthians
2:1 (1:1)
febr. 14. 20:00
Vasco da Gama - Internacional RS
0:2 (0:1)
febr. 14. 22:15
Palmeiras - Fortaleza
3:0 (3:0)
febr. 14. 22:15
Atlético PR - Atlético GO
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 13:00
St. Johnstone - Celtic
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 14:30
Austria Wien - Hartberg
0:1 (0:1)
febr. 14. 14:30
Ried - St. Pölten
1:1 (1:0)
febr. 14. 17:00
LASK Linz - Sturm Graz
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 14. 13:00
Illichivets - Oleksandria
0:1 (0:1)
febr. 14. 16:00
Dnipro-1 - Inhulets
2:0 (2:0)
febr. 14. 16:00
Rukh Vynnyky - Vorskla Poltava
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 17:00
Oxford United - Wigan
2:1 (0:0)
febr. 14. 19:00
Lincoln City - Accrington Stanley
2:2 (0:1)

2 mérkőzés
febr. 14. 13:00
Unterhaching - Saarbrücken
0:1 (0:1)
febr. 14. 14:00
Dynamo Dresden - Lübeck
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 16:00
Lugano - BSC Young Boys
1:3 (0:3)
febr. 14. 16:00
Luzern - FC Vaduz
4:0 (2:0)
febr. 14. 16:00
FC Zürich - Basel
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Aris Saloniki - Panaitolikos
0:0
febr. 14. 16:15
OFI Heraklion - Volos NFC
1:2 (0:2)
febr. 14. 18:30
Panathinaikosz - Olympiakos Pireus
2:1 (1:0)
febr. 14. 12:00
UD Ibiza - Valencia II
3:0 (1:0)
febr. 14. 12:00
Orihuela - Hércules
1:1 (1:0)
febr. 14. 12:00
Levante II - Alcoyano
3:1 (3:0)
febr. 14. 12:00
La Nucía - Pena Deportiva
0:1 (0:0)
febr. 14. 12:00
Prat - Olot
0:0
febr. 14. 18:00
Villarreal II - Atzeneta
0:0
3 mérkőzés
febr. 14. 01:30
San Lorenzo - Arsenal FC
2:1 (2:1)
febr. 14. 21:10
Defensa y Justicia - Huracán
3:2 (2:1)
febr. 14. 23:20
Boca Juniors - Gimnasia La Plata
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 14. 15:00
Wisla Plock - Lech Poznan
1:0 (0:0)
febr. 14. 17:30
Jagiellonia - Legia Warszawa
1:1 (1:1)
febr. 14. 12:30
Ravenna - Triestina
0:1 (0:0)
febr. 14. 15:00
Arezzo - Carpi
3:3 (1:1)
febr. 14. 15:00
Südtirol - Feralpisalo
0:2 (0:1)
febr. 14. 15:00
Legnano - Padova
0:2 (0:0)
febr. 14. 17:30
Mantova - Sambenedettese
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
febr. 14. 16:00
Colchester - Mansfield
2:2 (1:1)
febr. 14. 15:00
Paganese - Vibonese
2:1 (0:0)
febr. 14. 17:30
Monopoli - Turris
3:1 (2:0)
febr. 14. 17:30
Casertana - Teramo
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Pohronie - Zemplín Michalovce
1:1 (1:1)
febr. 14. 15:00
Trencín - Dunaszerdahely
3:3 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 15:00
Rijeka - Istra 1961
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Vejle Boldklub - Nordsjaelland
2:2 (1:0)
febr. 14. 14:00
Aalborg - Randers
0:0
febr. 14. 16:00
Lyngby - Bröndby
0:4 (0:2)
febr. 14. 18:00
Midtjylland - Horsens
1:0 (0:0)
febr. 14. 20:00
Odense BK - Aarhus
0:0
febr. 14. 12:00
Lealtad - Sporting Gijón II
1:0 (0:0)
febr. 14. 12:00
Covadonga - Union Langreo
0:1 (0:0)
febr. 14. 16:00
Salamanca CF UDS - Pontevedra
1:3 (1:1)
febr. 14. 17:00
Deportivo La Coruna - Guijuelo
1:0 (1:0)
febr. 14. 17:00
Leonesa - Real Valladolid II
1:1 (0:0)
febr. 14. 17:00
Zamora CF - Celta Vigo II
0:3 (0:1)
febr. 14. 17:00
Marino de Luanco - Burgos
3:0 (2:0)
febr. 14. 19:00
Compostela - Racing Ferrol
1:1 (0:1)

5 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Slovan Liberec - Budejovice
0:0
febr. 14. 14:00
Banik Ostrava - Jablonec
2:1 (2:1)
febr. 14. 14:00
Mlada Boleslav - Viktoria Plzen
2:2 (1:1)
febr. 14. 16:00
Sparta Praha - Karvina
4:3 (3:2)
febr. 14. 10:30
Grazer - FAC Team für Wien
1:0 (0:0)
febr. 14. 12:30
Como - Lucchese
1:0 (0:0)
febr. 14. 15:00
Carrarese - Lecco
1:2 (0:2)
febr. 14. 15:00
Piacenza - Pistoiese
2:0 (1:0)
febr. 14. 15:00
Aurora Pro Patria - Renate
0:0
febr. 14. 12:15
Mafra - Leixőes
1:1 (0:1)
febr. 14. 15:00
Chaves - Benfica II
0:0
febr. 14. 16:00
FC Porto II - UD Oliveirense
1:2 (1:1)
febr. 14. 18:00
Casa Pia - Feirense
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 15:00
Karmiotissa - Olympiakos Nicosia
0:3 (0:1)
febr. 14. 17:30
APOEL Nikosia - Nea Salamina
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 16:30
Rovaniemi - Vaasa
0:3 (0:0)
febr. 14. 12:00
CD Alavés II - Athletic Bilbao II
0:2 (0:1)
febr. 14. 12:00
Ejea - Izarra
0:0
febr. 14. 12:00
Tudelano - Ebro
2:2 (1:0)
febr. 14. 16:00
Calahorra - SD Logronés
1:0 (1:0)
febr. 14. 17:00
Haro Deportivo - Tarazona
1:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
febr. 14. 13:30
CSKA 1948 Sofia - Tsarsko Selo
2:1 (1:0)
febr. 14. 16:00
Levszki Szófia - Montana
2:0 (1:0)
febr. 14. 16:00
Union St. Gilloise - Club Brugge II
3:1 (1:1)
febr. 14. 20:00
Lierse Kempenzonen - Deinze
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 02:00
Club Guadalajara - Club Necaxa
2:2 (1:1)
febr. 14. 04:00
CF América - Querétaro
2:1 (1:1)
febr. 14. 19:00
Toluca - UNAM Pumas
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Tabor Sezana - Aluminij
1:1 (0:1)
febr. 14. 16:00
Celje - Domzale
0:2 (0:1)
febr. 14. 18:30
Olimpija Ljubljana - NS Mura
2:0 (0:0)
febr. 14. 11:30
Boluspor - Giresunspor
0:1 (0:0)
febr. 14. 17:00
Adanaspor - Adana Demirspor
2:2 (0:1)
febr. 14. 12:00
Talavera - Extremadura
2:2 (1:1)
febr. 14. 12:00
Melilla - Villarrubia
0:0
febr. 14. 12:00
Poblense - Rayo Majadahonda
2:3 (1:1)
febr. 14. 12:00
Inter de Madrid - Getafe II
2:2 (0:2)
febr. 14. 12:00
Villarrobledo - Badajoz
0:0
febr. 14. 16:30
Navalcarnero - Real Madrid II
1:2 (1:0)
febr. 14. 17:00
Villanovense - Don Benito
3:0 (2:0)

Online játszótér
2 mérkőzés
febr. 14. 12:00
Qabala - Kesla
2:0 (0:0)
febr. 14. 14:00
Zira - Sabah FK
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 14. 14:45
Umm-Salal - Qatar SC
0:1 (0:0)
febr. 14. 17:15
Al Duhail - Al-Rayyan
2:0 (1:0)
febr. 14. 17:15
Al Arabi Doha - Al-Wakra
1:0 (0:0)
febr. 14. 13:00
Gor Mahia - NAPSA Stars
0:1 (0:0)
febr. 14. 14:00
Young Buffaloes - Étoile Sahel
1:2 (0:1)
febr. 14. 14:00
Platinum - Jaraaf
0:1 (0:0)
febr. 14. 14:00
Galaxy - Orlando Pirates
0:3 (0:0)
febr. 14. 14:00
Nkana - Tihad Casablanca
2:0 (0:0)
febr. 14. 15:30
Bouenguidi - Salitas
1:0 (0:0)
febr. 14. 16:00
Asante Kotoko - ES Sétif
1:2 (0:0)
febr. 14. 16:00
SONIDEP - Cotonsport
0:1 (0:0)
febr. 14. 16:00
Enyimba - Rivers United
1:0 (0:0)
febr. 14. 17:00
Racing d'Abidjan - Pyramids
0:2 (0:0)
febr. 14. 17:00
Raja Casablanca - Monastir
1:0 (1:0)
febr. 14. 17:00
Stade Malien Bamako - Kabylie
2:1 (1:0)
febr. 14. 18:00
Al Ahli Benghazi - Motema Pembe
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
febr. 14. 14:30
Everton FC - Huachipato
1:0 (1:0)
febr. 14. 22:00
Palestino - Coquimbo
2:2 (1:1)
febr. 14. 22:00
O'Higgins - Colo Colo
1:1 (0:0)
febr. 14. 22:00
La Serena - Audax Italiano
0:2 (0:0)

Gambe Slim
1 mérkőzés
febr. 14. 18:00
Hapoel Hadera - Maccabi Petach-Tikva
1:0 (1:0)
febr. 14. 11:30
Granada II - El Ejido
0:1 (0:0)
febr. 14. 11:30
Sevilla Atlético - Córdoba
1:0 (0:0)
febr. 14. 12:00
UCAM Murcia - Betis II
1:1 (1:0)
febr. 14. 13:00
Tamaraceite - Algeciras
1:1 (0:0)
febr. 14. 15:45
Linense - Huelva
1:1 (0:0)
febr. 14. 17:00
Linares Deportivo - Real Murcia
2:0 (0:0)
febr. 14. 18:00
Marbella - Atletico Sanluqueno
0:1 (0:0)
febr. 14. 13:45
Ionikos Nikea - Giorgos Karaiskakis
2:0 (0:0)
febr. 14. 13:45
Ergotelis - Diagoras
2:0 (1:0)
febr. 14. 13:45
Panachaiki - Levadiakos
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 14:30
Al Fujairah - Al Dhafra
4:2 (1:2)
febr. 14. 14:30
Ittihad Kalba - Al-Jazira Club
0:6 (0:4)
febr. 14. 17:15
Al-Nasr Dubai - Al-Wasl Dubai
0:1 (0:0)
febr. 14. 14:05
Damak - Al-Hilal
1:0 (1:0)
febr. 14. 15:00
Chabab Mohammédia - Mouloudia Oujda
0:1 (0:1)
febr. 14. 17:15
Olympique Safi - Maghreb Fes
1:1 (0:0)

febr. 14. 02:00
Envigado - Atlético Junior
2:2 (1:0)
febr. 14. 20:00
Santa Fe - Atlético Bucaramanga
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Fremad Amager - Skive
4:0 (2:0)
febr. 14. 15:00
Silkeborg - Hvidovre
2:0 (0:0)
febr. 14. 00:30
Guaraní - 12 de Octubre
2:1 (1:0)
febr. 14. 14:30
Moroka Swallows - AmaZulu
0:0
febr. 14. 14:30
Bijelo Brdo - Dinamo Zágráb II
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 14. 11:30
Atlétic Club d'Escaldes - Engordany
3:3 (0:0)
febr. 14. 16:30
Carroi - UE Santa Coloma
1:3 (0:0)
febr. 14. 16:30
FC Santa Coloma - Sant Julia
2:2 (1:2)
febr. 14. 00:00
Sporting San José - Cartaginés
3:1 (1:0)
febr. 14. 03:00
Herediano - Santos Guápiles
2:1 (2:1)
febr. 14. 22:00
Jicaral - Alajuelense
1:1 (1:0)
febr. 14. 23:00
Saprissa - Limón
4:2 (4:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 14:00
Gzira - Lija Athletic
1:0 (0:0)
febr. 14. 15:00
Sirens - Valletta
0:1 (0:0)
febr. 14. 19:00
Gudja United - Sliema Wanderers
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 14. 12:30
Mes Rafsanjan - Zob Ahan
3:1 (1:0)
febr. 14. 12:30
Saipa - Tractor Sazi
1:2 (1:2)
febr. 14. 14:45
Persepolis - Paykan
1:0 (0:0)

febr. 14. 02:00
Auckland City - Canterbury United
2:0 (0:0)
febr. 14. 04:00
Hamilton Wanderers - Waitakere
3:2 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 14. 12:00
Naft - Naft Al-Janoob
1:1 (1:0)
febr. 14. 12:00
Al Shorta - Alsinaat Alkahrabaiya
1:1 (0:0)
febr. 14. 12:00
Amanat Baghdad - Al Karkh
1:0 (0:0)
febr. 14. 14:15
Naft Al-Wasat - Al Minaa Basra
1:1 (1:1)
febr. 14. 17:45
Al Talaba - Al Kahrabaa
3:1 (0:0)
febr. 14. 09:00
BATE Borisov - Dila Gori
0:2 (0:1)
febr. 14. 09:00
Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:2 (0:2)
febr. 14. 09:00
Sydney United - Macarthur Rams
6:1 (2:0)
febr. 14. 11:00
Dinamo Moszkva - PFC Sochi
2:4 (1:2)
febr. 14. 13:00
Lokomotiv Moszkva - Lokomotiv Tbilisi
0:4 (0:1)
febr. 14. 13:30
Häcken - Örgryte
3:1 (1:1)
febr. 14. 14:00
Kalmar - Landskrona
0:2 (0:1)
febr. 14. 14:00
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
2:0 (1:0)
febr. 14. 15:00
Dinamo Moszkva - Ordabasy
2:1 (0:0)
febr. 14. 15:00
BATE Borisov - Ufa
1:1 (0:1)
febr. 14. 15:00
Lund - Öster
1:2 (0:2)
febr. 14. 15:00
Chertanovo Moszkva - Dila Gori
1:2 (0:2)
febr. 14. 15:00
Gazovik Orenburg - Saburtalo
1:2 (1:1)
febr. 14. 15:20
Vitebsk - Neman Grodno
2:2 (0:1)
febr. 14. 15:30
Lokomotiv Moszkva - FK Rostov
2:1 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
271
40 (15%)
67 (25%)
334
272
32 (12%)
86 (32%)
332
273
28 (10%)
93 (34%)
326
272
26 (10%)
93 (34%)
316
273
30 (11%)
82 (30%)
314
6. Xxy
251
27 (11%)
89 (35%)
313
263
32 (12%)
76 (29%)
312
272
27 (10%)
86 (32%)
307
272
32 (12%)
73 (27%)
306
271
28 (10%)
82 (30%)
304

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont