Főoldal » Meccsek » 2019. március 9. » Cultural Durango - Union Langreo

Cultural Durango - Union Langreo 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2019. március 9. 18:00

Cultural Durango utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereség

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Union Langreo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben a Durango egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Union Langreo az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Durango 2 győzelmet, 2 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Ez alapján az Union Langreo szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Durango olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano vagy a Sporting Gijón II. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vitoria, a Calahorra. A Durango erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Durango olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Izarra, a Gernika vagy az Amorebieta. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo, a Leioa vagy az Athletic Bilbao II. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Durango 3958., Union Langreo 2751. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Langreo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint az Union Langreo nyeri ezt a találkozót.