Főoldal » Meccsek » 2019. március 10. » Real Oviedo II - Amorebieta

Real Oviedo II - Amorebieta 0:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2019. március 10. 12:00
Helyszín: Estadio El Requexón (Oviedo)

Mario Soberón ('16, 11-esből, 0-1), Andoni Tascón ('50, 11-esből, 0-2)

39%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Az Amorebieta már kilenc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. január 5-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Sporting Gijón II verte őket).

Real Oviedo II győzelem:
22 tipp (57%)
10 tipp (26%)
Amorebieta győzelem:
6 tipp (15%)

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Amorebieta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Oviedo II csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Real Oviedo II négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Oviedo II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Oviedo II 6 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Real Oviedo II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano, az Athletic Bilbao II vagy az Izarra. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano, a Vitoria vagy a Torrelavega. A Real Oviedo II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barakaldo vagy az UD Logronés. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union Langreo, az UD Logronés. A Real Oviedo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Oviedo II 2951., Amorebieta 1434. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Oviedo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.