Főoldal » Meccsek » 2019. március 9.

Meccsek - 2019. március 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. március 9.)


4 mérkőzés
márc. 9. 13:00
Alavés - Eibar
1:1 (0:0)
márc. 9. 16:15
Atlético Madrid - Leganés
1:0 (0:0)
márc. 9. 18:30
FC Barcelona - Rayo Vallecano
3:1 (1:1)
márc. 9. 20:45
Getafe - Huesca
2:1 (0:1)
7 mérkőzés
márc. 9. 16:00
Southampton - Tottenham
2:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Newcastle United - Everton
3:2 (0:2)
márc. 9. 16:00
Leicester - Fulham
3:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Cardiff - West Ham United
2:0 (1:0)
márc. 9. 16:00
Huddersfield - Bournemouth
0:2 (0:1)
márc. 9. 18:30
Manchester City - Watford
3:1 (0:0)

6 mérkőzés
márc. 9. 17:00
Paks - Vidi
2:2 (2:1)
márc. 9. 17:00
Debreceni VSC - Mezőkövesd
1:0 (1:0)
márc. 9. 17:00
Szombathelyi Haladás - Újpest
3:2 (0:2)
márc. 9. 17:00
Kisvárda - Budapest Honvéd
1:1 (1:1)
márc. 9. 17:00
Diósgyőr - Puskás Akadémia
1:0 (0:0)
márc. 9. 19:30
MTK - Ferencváros
1:3 (0:3)
2 mérkőzés
márc. 9. 18:00
Parma - Genoa
1:0 (0:0)
márc. 9. 20:30
Chievo - AC Milan
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
márc. 9. 15:30
Bayern München - Wolfsburg
6:0 (2:0)
márc. 9. 15:30
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
3:1 (0:0)
márc. 9. 15:30
Freiburg - Hertha BSC
2:1 (1:0)
márc. 9. 15:30
RB Leipzig - Augsburg
0:0
márc. 9. 18:30
Mainz - Mönchengladbach
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 9. 17:00
Strasbourg - Lyon
2:2 (0:1)
márc. 9. 20:00
AS Monaco - Bordeaux
1:1 (0:0)
márc. 9. 20:00
Amiens SC - Nimes
2:1 (0:0)
márc. 9. 20:00
Dijon - Reims
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 9. 18:30
Venlo - Excelsior Rotterdam
1:0 (1:0)
márc. 9. 19:45
PSV Eindhoven - NAC Breda
2:0 (1:0)
márc. 9. 19:45
Den Haag - Heerenveen
2:3 (0:1)
márc. 9. 20:45
Willem II - De Graafschap
3:2 (2:1)

márc. 9. 13:00
Darmstadt - Holstein Kiel
3:2 (2:1)
márc. 9. 13:00
1. FC Köln - Arminia Bielefeld
5:1 (2:0)
márc. 9. 13:00
Regensburg - Duisburg
1:1 (1:0)
márc. 9. 13:00
Aue - Paderborn
2:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Mallorca - Real Oviedo
1:0 (0:0)
márc. 9. 18:00
Sporting Gijón - Almería
1:0 (0:0)
márc. 9. 20:00
Gimnastic - Albacete
1:0 (0:0)
márc. 9. 20:30
Elche - Cádiz
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Lecce - Foggia
1:0 (0:0)
márc. 9. 15:00
Cittadella - Pescara
4:1 (3:1)
márc. 9. 15:00
Cosenza 1914 - Brescia
2:3 (2:0)
márc. 9. 18:00
Spezia - Padova
0:2 (0:1)
10 mérkőzés
márc. 9. 13:00
Blackburn Rovers - Preston
0:1 (0:1)
márc. 9. 13:15
Sheffield United - Rotherham
2:0 (1:0)
márc. 9. 16:00
Bristol City - Leeds United
0:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
West Bromwich - Ipswich
1:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Bolton Wanderers - Millwall
2:1 (0:0)
márc. 9. 16:00
Derby - Sheffield Wednesday
1:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Middlesbrough - Brentford
1:2 (1:0)
márc. 9. 16:00
Reading - Wigan
3:2 (1:1)
márc. 9. 16:00
Nottingham Forest - Hull
3:0 (0:0)
márc. 9. 16:00
Queens Park - Stoke
0:0

márc. 9. 16:30
Marítimo - Moreirense
3:2 (1:2)
márc. 9. 19:00
Braga - Guimaraes
1:0 (1:0)
márc. 9. 21:30
Boavista Porto - Sporting CP
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Sovjetov - Yenisey
4:0 (1:0)
márc. 9. 14:30
CSKA Moszkva - Rubin Kazan
3:0 (1:0)
márc. 9. 15:00
Lens - Auxerre
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Hermannstadt - Gaz Metan Medias
0:2 (0:1)
márc. 9. 19:15
CFR Cluj - Sepsi
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 9. 14:00
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor
2:1 (0:0)
márc. 9. 17:00
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce
2:1 (1:0)
márc. 9. 17:00
Ankaragücü - Bursaspor
0:0
4 mérkőzés
márc. 9. 16:00
Celtic - Aberdeen
0:0
márc. 9. 16:00
Dundee FC - Heart of Midlothian
0:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Livingston - St. Johnstone
3:1 (1:1)
márc. 9. 16:00
Motherwell - Hamilton
3:0 (3:0)
3 mérkőzés
márc. 9. 16:00
Vorskla Poltava - Desna
0:0
márc. 9. 18:30
Lviv - Zorya Lugansk
0:0
2 mérkőzés
márc. 9. 19:00
Grasshoppers - BSC Young Boys
0:1 (0:0)
márc. 9. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Sion
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Xanthi - Asteras Tripolis
0:0
márc. 9. 18:30
AEK Athen - Panathinaikosz
0:0

7 mérkőzés
márc. 9. 14:00
Wehen Wiesbaden - 1860 München
0:1 (0:0)
márc. 9. 14:00
Lotte - Fortuna Köln
1:2 (0:1)
márc. 9. 14:00
Cottbus - Preußen Münster
3:0 (3:0)
márc. 9. 14:00
Unterhaching - Meppen
0:1 (0:1)
márc. 9. 14:00
Braunschweig - Würzburger Kickers
2:2 (0:1)
márc. 9. 14:00
Osnabrück - Zwickau
3:0 (2:0)
11 mérkőzés
márc. 9. 16:00
Wimbledon - Doncaster
2:0 (0:0)
márc. 9. 16:00
Barnsley - Accrington Stanley
2:0 (2:0)
márc. 9. 16:00
Bradford - Peterborough
3:1 (0:0)
márc. 9. 16:00
Gillingham - Oxford United
1:0 (0:0)
márc. 9. 16:00
Plymouth - Luton
0:0
márc. 9. 16:00
Rochdale - Shrewsbury
2:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Wycombe - Sunderland AFC
1:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Blackpool - Southend
2:2 (1:1)
márc. 9. 16:00
Scunthorpe - Bristol Rovers
0:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Walsall - Fleetwood
2:0 (0:0)
márc. 9. 18:30
Charlton Athletic - Portsmouth
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 9. 15:30
Cracovia Krakow - Zaglebie Sosnowiec
2:1 (1:0)
márc. 9. 18:00
Korona Kielce - Wisla Kraków
2:6 (2:2)
márc. 9. 20:30
Arka Gdynia - Legia Warszawa
1:2 (0:0)

4 mérkőzés
márc. 9. 01:10
Belgrano - Patronato
3:0 (1:0)
márc. 9. 21:10
Godoy Cruz - Rosario Central
0:0
márc. 9. 21:10
Newell's Old Boys - Talleres Córdoba
1:2 (1:1)
márc. 9. 23:20
Colón - Racing Club
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
márc. 9. 19:00
Chicago Fire - Orlando City
1:1 (0:0)
márc. 9. 20:00
New England - Columbus Crew
0:2 (0:1)
márc. 9. 21:30
FC Dallas - L. A. Galaxy
2:0 (0:0)
márc. 9. 23:00
Houston Dynamo - Montreal Impact
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Slaven Belupo - Hajduk Split
1:2 (0:0)
márc. 9. 17:30
Istra 1961 - NK Gorica
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 9. 16:00
Vejle Boldklub - Vendsyssel
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
márc. 9. 14:00
FK Senica - Slovan Bratislava
1:2 (1:1)
márc. 9. 14:00
Zlate Moravce - Dunaszerdahely
1:2 (1:0)
márc. 9. 14:00
Sered - Trnava
3:1 (0:0)
márc. 9. 14:00
Zemplín Michalovce - Trencín
4:2 (3:1)
márc. 9. 14:00
Nitra - Ruzomberok
0:0
márc. 9. 14:00
Podbrezová - Zilina
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 9. 14:00
Häcken - GAIS Göteborg
4:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Öster - AIK
2:4 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Radnicki Nis - FK Mladost Lucani
1:0 (1:0)
márc. 9. 17:00
Napredak - Vojvodina
0:0
márc. 9. 18:00
Crvena Zvezda - FK Zemun
4:0 (2:0)

5 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Mlada Boleslav - Pribram
2:0 (0:0)
márc. 9. 15:00
Zlín - Dukla Praha
2:1 (1:1)
márc. 9. 15:00
Karvina - Bohemians 1905
0:3 (0:3)
márc. 9. 15:00
Opava - Slovácko
2:2 (1:0)
márc. 9. 17:30
Sparta Praha - Viktoria Plzen
4:0 (2:0)
márc. 9. 17:00
Lausanne - Aarau
0:0
márc. 9. 17:30
Kriens - Rapperswil-Jona
2:1 (1:0)
10 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Northampton - Exeter
2:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Cambridge United - Oldham
1:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Crawley - Grimsby
2:1 (2:1)
márc. 9. 16:00
Carlisle - Swindon
2:1 (1:1)
márc. 9. 16:00
Cheltenham - Notts
4:1 (2:0)
márc. 9. 16:00
Colchester - Newport
3:0 (2:0)
márc. 9. 16:00
Macclesfield - Milton Keynes Dons
1:3 (1:1)
márc. 9. 16:00
Morecambe - Forest Green Rovers
3:0 (2:0)
márc. 9. 16:00
Port Vale - Mansfield
2:1 (0:0)
márc. 9. 16:00
Stevenage - Bury FC
0:1 (0:0)
márc. 9. 14:30
Wiener Neustadt - Vorwärts Steyr
2:1 (2:0)
márc. 9. 14:30
Pisa - Lucchese
0:0
márc. 9. 14:30
Arzachena - Aurora Pro Patria
1:0 (0:0)
márc. 9. 14:30
Carrarese - Alessandria
1:1 (1:0)
márc. 9. 14:30
Entella - Pontedera
3:0 (1:0)
márc. 9. 14:30
Gozzano - Olbia
0:1 (0:1)
márc. 9. 16:30
Arezzo - Novara
1:1 (1:0)
márc. 9. 16:30
Pistoiese - Cuneo
1:0 (1:0)
márc. 9. 20:30
Juventus II - Albissola
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
márc. 9. 20:45
Sligo Rovers - UC Dublin
1:0 (1:0)
márc. 9. 12:00
Famalicao - Braga II
1:2 (0:1)
márc. 9. 16:00
Benfica II - Pacos de Ferreira
0:1 (0:0)
márc. 9. 18:30
FC Porto II - Leixőes
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 14:00
Lokomotiv Plovdiv - Dunav Ruse
4:1 (3:1)
márc. 9. 16:30
Etar Veliko Tarnovo - CSKA Szófia
1:3 (0:0)
márc. 9. 16:00
Gernika - Leioa
0:0
márc. 9. 18:00
Durango - Union Langreo
1:0 (1:0)
márc. 9. 18:00
Arenas de Getxo - Real Unión
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 14:45
Triglav - Olimpija Ljubljana
2:1 (0:1)
márc. 9. 17:00
Maribor - ND Gorica
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 9. 16:00
AEL Limassol - Apollon Limassol
0:3 (0:2)
márc. 9. 18:00
Doxa Katokopia - Paphos FC
0:0
6 mérkőzés
márc. 9. 06:00
Consadole Sapporo - Shimizu
5:2 (2:1)
márc. 9. 07:00
Gamba Osaka - Nagoya Grampus
2:3 (1:2)
márc. 9. 07:00
Jubilo Iwata - Oita Trinita
1:2 (1:1)
márc. 9. 08:00
Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima
0:1 (0:1)
márc. 9. 08:00
Kashima Antlers - Shonan Bellmare
1:0 (0:0)

márc. 9. 17:00
Garbarnia Krakow - Tychy
1:3 (0:1)
márc. 9. 18:00
Chrobry Glogów - Jastrzebie
1:0 (0:0)
márc. 9. 18:00
Katowice - Rakow Czestochowa
0:3 (0:1)
márc. 9. 20:00
Nieciecza - Wigry Suwalki
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 9. 15:00
Celik Zenica - GOSK Gabela
3:1 (1:0)
márc. 9. 15:00
Krupa na Vrbasu - Tuzla City
0:2 (0:2)
márc. 9. 21:00
Deportivo Morón - Brown de Adrogué
0:1 (0:0)
márc. 9. 21:00
Villa Dálmine - Gimnasia Mendoza
2:0 (0:0)
márc. 9. 21:05
Temperley - Guillermo Brown
0:0
márc. 9. 20:00
Laval - Marignane Gignac
3:0 (1:0)
márc. 9. 20:30
Beerschot-Wilrijk - Mechelen
0:0
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
BATE Borisov - Isloch
1:1 (0:0)
márc. 9. 15:00
Vitebsk - Gomelzheldortrans
1:0 (0:0)
márc. 9. 16:30
Granada II - Villanovense
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 9. 19:30
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
0:1 (0:0)
márc. 9. 19:30
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
2:3 (2:1)
márc. 9. 19:30
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya
2:2 (2:0)
márc. 9. 19:30
Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
2:2 (1:1)

márc. 9. 11:30
Karabükspor - Afjet Afyonspor
0:4 (0:2)
márc. 9. 11:30
Giresunspor - Boluspor
3:1 (1:0)
11 mérkőzés
márc. 9. 13:35
Leyton - Wrexham
1:0 (0:0)
márc. 9. 16:00
Barrow - Aldershot
2:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Boreham Wood - Fylde
1:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Braintree - Harrogate Town
0:4 (0:3)
márc. 9. 16:00
Dagenham & Redbridge - Bromley
3:0 (2:0)
márc. 9. 16:00
Chesterfield - Eastleigh
2:3 (1:1)
márc. 9. 16:00
Gateshead - Barnet
2:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Hartlepool - Dover Athletic
3:2 (0:2)
márc. 9. 16:00
Maidenhead - Sutton
1:0 (0:0)
márc. 9. 16:00
Maidstone - Havant & Waterlooville
2:0 (2:0)
márc. 9. 16:00
Salford - Solihull Moors
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Trans Narva - Kuressaare
0:0
márc. 9. 15:00
FCI Levadia - Kalev Tallinn
5:1 (2:1)
márc. 9. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Panachaiki
0:1 (0:0)
32 mérkőzés
márc. 9. 03:00
Keilor Park - Peninsula Strikers
1:0 (0:0)
márc. 9. 03:00
Albion Rovers - Essendon United
0:3 (0:0)
márc. 9. 03:00
Corio - Melbourne University
6:2 (0:0)
márc. 9. 04:00
Essendon Royals - Brimbank Stallions
3:3 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
márc. 9. 04:00
Yarraville - Sunshine Georgies
2:3 (0:0)
márc. 9. 04:00
Berwick City - St. Kilda Celts
0:2 (0:0)
márc. 9. 04:00
Clifton Hill - Eltham Redbacks
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
márc. 9. 04:00
Casey Comets - Williamstown
2:1 (0:0)
márc. 9. 04:00
Fitzroy City - Ashburton United
4:0 (0:0)
márc. 9. 04:00
Upfield - Brighton & Hove Albion
3:1 (0:0)
márc. 9. 04:00
Springvale City - Sebastopol Vikings
2:3 (0:0)
márc. 9. 05:00
Preston Lions - Altona City
4:1 (0:0)
márc. 9. 05:00
Warragul United - Whittlesea United
3:1 (0:0)
márc. 9. 05:00
Beaumaris - Malvern City
2:1 (0:0)
márc. 9. 05:00
Epping City - Hume United
2:0 (0:0)
márc. 9. 05:00
Skye United - Bayside Argonauts
3:1 (0:0)
márc. 9. 05:00
Strathmore - West Preston
2:1 (0:0)
márc. 9. 05:00
Doveton - South Yarra
3:0 (0:0)
márc. 9. 05:00
Goonellabah - Westlawn Tigers
6:1 (0:0)
márc. 9. 06:00
Westgate - Ballarat
5:0 (0:0)
márc. 9. 06:00
Waverley Wanderers - Brandon Park
2:0 (0:0)
márc. 9. 07:00
Mooroolbark - Nunawading City
2:0 (0:0)
márc. 9. 07:00
South Springvale - Richmond
0:2 (0:0)
márc. 9. 07:00
Tamworth - South Armidale United
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
márc. 9. 07:00
Coffs City United - Port Saints
3:1 (0:0)
márc. 9. 08:00
Mazenod Victory - Collingwood City
3:1 (0:0)
márc. 9. 09:00
Brothers Townsville - Wulguru United
5:4 (0:0)
márc. 9. 09:00
Thornbury Athletic - Sandown Lions
0:5 (0:0)

márc. 9. 16:00
Partick Thistle - Dundee United
2:1 (1:0)
márc. 9. 16:00
Alloa - Dunfermline
0:1 (0:0)
márc. 9. 16:00
Queen Of The South - Inverness
0:2 (0:2)
márc. 9. 16:00
Ross County - Greenock Morton
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 13:00
Kesla - Sabah FK
3:0 (1:0)
márc. 9. 15:30
Karabakh - Zira
0:0
1 mérkőzés
márc. 9. 13:00
Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 02:00
Veracruz - Santos Laguna
2:2 (1:1)
márc. 9. 04:00
Club Atlas - Cruz Azul
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 9. 10:15
FK Pardubice - Trinec
4:0 (2:0)
márc. 9. 14:30
Prostejov - Budejovice
0:1 (0:1)
márc. 9. 17:00
ASEC Mimosas - Wydad Casablanca
2:0 (0:0)
márc. 9. 17:00
Vita Club - Al Ahly
1:0 (0:0)
márc. 9. 20:00
Mamelodi Sundowns - Lobi Stars
3:0 (3:0)
márc. 9. 20:00
Saoura - Simba
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 9. 10:00
Ordabasy - Shakter Karaganda
3:0 (0:0)
márc. 9. 10:00
Zhetysu - Okzhetpes
5:1 (3:0)
márc. 9. 12:00
Tobol - Irtysh Pavlodar
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Thor Akureyri - Stjarnan
2:1 (0:0)
márc. 9. 16:00
KA Akureyri - Kopavogur
5:1 (0:0)
márc. 9. 16:15
Víkingur Reykjavík - Keflavík
2:4 (0:0)
márc. 9. 17:00
Akranes - UMF Grindavik
2:0 (0:0)

márc. 9. 01:00
Club Bolívar - Oriente Petrolero
3:0 (0:0)
márc. 9. 20:00
Always Ready - Real Potosí
3:1 (2:0)
márc. 9. 22:15
Nacional Potosí - Sport Boys Warnes
3:0 (1:0)
márc. 9. 13:00
Radomlje - Ilirija Ljubljana
5:1 (0:0)
márc. 9. 14:00
Bravo - Brezice
3:1 (0:0)
márc. 9. 15:00
Ankaran Hrvatini - Bilje
3:1 (0:0)
márc. 9. 15:00
Jadran Dekani - NK Krka
4:3 (0:0)
márc. 9. 15:00
NS Drava - Rogaska
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 9. 20:00
Cobh Ramblers - Wexford Youths
6:1 (3:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Jelgava - Riga
0:1 (0:1)
márc. 9. 14:00
BFC Daugavpils - FS METTA/LU Riga
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 16:00
Huachipato - Audax Italiano
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Ararat-Armenia - Gandzasar Kapan
2:0 (1:0)
márc. 9. 05:00
Avispa Fukuoka - Kyoto Sanga
0:1 (0:0)
márc. 9. 06:00
Albirex Niigata - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
márc. 9. 06:00
V-Varen Nagasaki - Mito Hollyhock
0:1 (0:0)
márc. 9. 06:00
Kagoshima - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
márc. 9. 06:00
Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa
2:1 (2:1)
márc. 9. 07:00
Gifu - Fagiano Okayama
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
márc. 9. 08:30
Shandong Luneng - Henan Jianye
2:2 (1:1)
márc. 9. 12:35
Guangzhou R&F - Dalian Aerbin
3:3 (1:1)
márc. 9. 12:35
Shanghai East Asia - Jiangsu Suning
3:2 (2:0)

márc. 9. 14:30
Zeta - Buducnost Podgorica
0:3 (0:2)
márc. 9. 14:30
Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad
2:0 (1:0)
márc. 9. 14:30
Grbalj - Titograd Podgorica
1:0 (1:0)
márc. 9. 14:30
Lovcen - OFK Petrovac
1:3 (0:1)
13 mérkőzés
márc. 9. 07:00
Liuzhou Ranko - Jiangxi Shangrao
4:0 (0:0)
márc. 9. 07:30
Nanjing Shaye - Qingdao Kunpeng
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
márc. 9. 07:30
BIT - Yinchuan Helanshan
2:1 (0:0)
márc. 9. 07:30
Wuhan Three Towns - Jinan Dayou
4:1 (0:0)
márc. 9. 08:00
Hunan Xiangtao - Shanxi Metropolis
1:0 (0:0)
márc. 9. 08:00
Taizhou Aizhilü - Ulanqab Qile
3:0 (0:0)
márc. 9. 08:00
Jiangxi Liansheng - Nanjing Fusion
1:0 (0:0)
márc. 9. 08:00
Shanghai Chengxun - Yanbian Beiguo
0:0 / tizenegyesekkel 8:9
márc. 9. 08:00
Xi'an Daxing Chongde - Zibo Sunday
0:2 (0:0)
márc. 9. 08:00
Fujian Tianxin - Guangxi Baoyun
0:1 (0:0)
márc. 9. 08:00
Zhejiang Yiteng - Dalian Tongshun
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 15:30
Newtown AFC - Barry Town
3:0 (3:0)
márc. 9. 18:15
Connah's Quay - The New Saints
0:2 (0:1)
márc. 9. 16:00
Coleraine - Ballymena
0:4 (0:2)
márc. 9. 16:00
Dungannon Swifts - Newry City FC
2:1 (0:0)
márc. 9. 16:00
Glentoran - Ards
1:1 (0:1)
márc. 9. 16:00
Cliftonville - Institute
1:0 (0:0)

12 mérkőzés
márc. 9. 05:00
Jungnang Chorus Mustang - SMCE
0:1 (0:0)
márc. 9. 06:00
Honam University - Byeoksan Players
2:0 (0:0)
márc. 9. 06:00
Gimhae University - Ansan Gakgol
7:0 (0:0)
márc. 9. 06:00
Goyang Citizen - Seoul United
2:3 (0:0)
márc. 9. 06:00
Ajou University - Yangju Citizen
3:0 (0:0)
márc. 9. 10:00
Dongducheon One Team - Dong-woo
1:3 (0:0)
márc. 9. 11:00
Ulsan Citizen - Yonsei University
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
4 mérkőzés
márc. 9. 14:00
St. Andrews - Qormi
0:2 (0:0)
márc. 9. 14:00
Valletta - Pieta Hotspurs
3:0 (3:0)
márc. 9. 16:00
Gzira - Senglea Athletic
3:1 (1:1)
márc. 9. 16:00
Floriana - Balzan
0:0
márc. 9. 23:00
Millonarios - Atlético Nacional
1:1 (0:1)
márc. 9. 23:30
Alianza Petrolera - La Equidad
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Kauno Zalgiris - Palanga
6:1 (6:1)
márc. 9. 14:00
Panevezys - Zalgiris Vilnius
0:3 (0:1)

3 mérkőzés
márc. 9. 19:15
Sporting Cristal - Unión Comercio
1:0 (1:0)
márc. 9. 21:30
Real Atlético Garcilaso - Melgar
1:0 (1:0)
márc. 9. 22:45
Club Olimpia - River Plate
0:0
márc. 9. 06:00
Daegu - Jeju
2:0 (0:0)
márc. 9. 06:00
Incheon - Gyeongnam
2:1 (2:0)
márc. 9. 08:00
Suwon Blue Wings - Jeonbuk
0:4 (0:3)
5 mérkőzés
márc. 9. 04:00
Tacoma Defiance - Rio Grande Valley
1:0 (0:0)
márc. 9. 19:00
New York RB II - Swope Park Rangers
3:1 (1:1)
márc. 9. 20:00
Saint Louis - Indy Eleven
2:1 (0:0)
márc. 9. 22:00
North Carolina - Louisville City
4:1 (1:0)
márc. 9. 23:00
Reno 1868 - Orange County SC
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 9. 12:00
Dinamo Samarqand - Nasaf Qarshi
1:1 (0:1)
márc. 9. 14:00
AGMK - Buxoro
0:0
márc. 9. 15:00
Cosmos - Virtus
2:0 (0:0)
márc. 9. 15:00
Cailungo - San Giovanni
1:0 (0:0)
márc. 9. 15:00
Faetano - Juvenes/Dogana
1:2 (0:0)
márc. 9. 23:00
Southern United - Hawke's Bay United
2:2 (2:2)

márc. 9. 13:40
Al Fateh - Al Baten
0:2 (0:2)
márc. 9. 14:00
Al Hazm - Ohod
2:2 (1:0)
márc. 9. 14:30
Highlands Park - Baroka
2:1 (1:1)
márc. 9. 14:30
Polokwane City - Golden Arrows
2:0 (1:0)
márc. 9. 17:00
Kaizer Chiefs - Maritzburg United
1:0 (0:0)
márc. 9. 19:15
AmaZulu - Bidvest Wits
2:0 (0:0)
márc. 9. 14:30
Tataouine - Ben Guerdane
1:1 (1:0)
márc. 9. 13:30
Drita Gijlan - Ferizaj
1:0 (0:0)
márc. 9. 13:30
Llapi - Trepca'89
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 9. 16:00
JSM Béjaia - Paradou AC
0:0
márc. 9. 14:30
Amsterdamsche - Rijnsburgse
2:0 (1:0)
márc. 9. 14:30
Koninklijke - Scheveningen
0:1 (0:0)
márc. 9. 15:00
Spakenburg - Vitesse II
0:2 (0:1)
márc. 9. 15:30
Katwijk - GVVV
2:2 (1:1)
márc. 9. 15:30
Kozakken Boys - Ijsselmeervogels
5:0 (2:0)
márc. 9. 15:30
Lienden - Barendrecht
2:1 (0:0)
márc. 9. 15:30
Almere City II - Sparta Rotterdam II
0:2 (0:2)
márc. 9. 18:00
De Treffers - Hardenberg
4:1 (2:0)
márc. 9. 18:00
Sint Bavo - Maassluis
3:1 (1:1)
márc. 9. 17:45
ES Sétif - MC Alger
2:0 (1:0)
márc. 9. 21:24
Aragua - Mineros Guyana
2:0 (0:0)

márc. 9. 05:00
Suwon City - Busan I'Park
1:2 (1:0)
márc. 9. 07:00
Seoul E-Land - Ansan Greeners
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 9. 13:00
Naft - Naft Al-Wasat
1:2 (1:0)
márc. 9. 07:30
Southern District - R&F
3:3 (1:2)
márc. 9. 10:30
Dreams - Kitchee
0:6 (0:2)
márc. 9. 13:00
Warriors - Tai Po
0:2 (0:1)
márc. 9. 10:00
Lisen - Spartak Hulín
4:0 (2:0)
márc. 9. 12:00
KFUM Oslo - Elverum
1:1 (1:0)
márc. 9. 12:00
Kjelsas - Grorud
4:2 (2:2)
márc. 9. 12:30
Kambodzsa - Banglades
0:1 (0:0)
márc. 9. 13:00
Norrby - Lindome
1:0 (0:0)
márc. 9. 13:00
Örgryte - Ljungskile
1:0 (0:0)
márc. 9. 13:30
Ilves - Turku
4:0 (1:0)
márc. 9. 14:00
Varberg - Värnamo
2:0 (1:0)
márc. 9. 14:00
Brommapojkarna - Frej
3:1 (1:0)
márc. 9. 14:20
KPV Kokkola - Jaro
2:0 (1:0)
márc. 9. 15:00
Malmö FF - Kalmar
2:1 (1:0)
márc. 9. 16:30
Aalesund - Viking
2:2 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
362
46 (13%)
147 (41%)
524
364
43 (12%)
151 (41%)
517
363
44 (12%)
145 (40%)
510
364
39 (11%)
151 (41%)
497
364
43 (12%)
133 (37%)
481
   Xxy
363
35 (10%)
153 (42%)
481
364
49 (13%)
114 (31%)
473
359
43 (12%)
125 (35%)
465
357
39 (11%)
131 (37%)
457
363
36 (10%)
137 (38%)
454

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont