Főoldal » Meccsek » 2019. február 24. » Izarra - Union Langreo

Izarra - Union Langreo 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2019. február 24. 17:00

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Union Langreo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (4:0).
Az elmúlt fél évben az Izarra kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 2 győzelmet, 7 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo vagy a Gernika. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vitoria, a Calahorra. Az Izarra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón II vagy a Barakaldo. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo, a Leioa. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1552., Union Langreo 2836. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.