Főoldal » Meccsek » 2020. december 13. » Córdoba - El Ejido

Córdoba - El Ejido 4:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt El Ejido - Córdoba mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 13. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Arcángel (Córdoba)

Samu ('50, 1-0), Federico Piovaccari ('55, 2-0), Sergio Pérez ('64, öngól, 3-0), Federico Piovaccari ('85, 4-0)

Córdoba győzelem:
29 tipp (74%)
8 tipp (20%)
El Ejido győzelem:
2 tipp (5%)

Córdoba utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább El Ejido győzelem
Az elmúlt fél évben a Córdoba egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Córdoba jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UCAM Murcia. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Córdoba 340., El Ejido 2082. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.