Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Celta Vigo II - Unionistas de Salamanca

Celta Vigo II - Unionistas de Salamanca 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Unionistas de Salamanca - Celta Vigo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo)

Alberto Solís ('50, 1-0), Diego Hernández ('90+1, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Celta Vigo II csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Celta Vigo II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Celta Vigo II csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unionistas de Salamanca az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Unionistas de Salamanca szerepelt jobban.
Celta Vigo II 1199., Unionistas de Salamanca 2479. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Celta Vigo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.