Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 20. » Betis II - UCAM Murcia

Betis II - UCAM Murcia 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 3-án is volt UCAM Murcia - Betis II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2015. szeptember 20. 16:30

Iván Aguilar ('1, 0-1)

Betis II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem

Az elmúlt fél évben a Betis II egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UCAM Murcia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis II 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Betis II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jumilla. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Betis II 2146., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.