Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 20. » FC Cartagena - Almería II

FC Cartagena - Almería II 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Almería II - FC Cartagena mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2015. szeptember 20. 17:00

Ayoze ('61, 1-0), Montero ('90, 2-0)

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Almería II győzelem

Az elmúlt fél évben a FC Cartagena egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Almería II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az Almería II szerepelt jobban.
FC Cartagena 572., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Almería II nyeri ezt a találkozót.