Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 5. » UCAM Murcia - Mérida AD

UCAM Murcia - Mérida AD 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 22-én is volt UCAM Murcia - Mérida AD mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2015. szeptember 5. 18:00

Pedro Conde ('22, 0-1)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Mérida AD győzelem

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Mérida AD az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján a Mérida AD szerepelt jobban.
UCAM Murcia 1005., Mérida AD 1546. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Mérida AD nyeri ezt a találkozót.