Főoldal » Meccsek » 2017. április 23. » Atletico Sanluqueno - Real Jaén

Atletico Sanluqueno - Real Jaén 2:0 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2017. április 23. 17:00

Mawi ('22, 1-0), Sergio Ceballos ('36, 2-0)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Real Jaén győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Jaén csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Jaén egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Jaén pedig idegenben hatszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Atletico Sanluqueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a La Hoya Lorca vagy a Melilla. A Real Jaén gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, a Jumilla vagy a La Hoya Lorca. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atletico Sanluqueno 2212., Real Jaén 1519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.