Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » San Fernando - Atletico Sanluqueno

San Fernando - Atletico Sanluqueno 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 19-én is lesz Atletico Sanluqueno - San Fernando mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 17:15

Regino ('16, 1-0)

Korábbi San Fernando - Atletico Sanluqueno mérkőzések:

San Fernando győzelem

2016. nov. 6. 1:0 (0:0)

Atletico Sanluqueno győzelem

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a San Fernando csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a San Fernando egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 2 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a San Fernando jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva. Az Atletico Sanluqueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Roda, az Extremadura vagy a La Hoya Lorca. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Jaén, a Jumilla vagy a La Hoya Lorca. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Fernando 1545., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.