Főoldal » Meccsek » 2017. április 23. » Extremadura - Marbella

Extremadura - Marbella 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. január 21-én is volt Marbella - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2017. április 23. 17:00

Willy Ledesma ('15, 1-0), Migue Rubio ('90, 2-0)

Korábbi Extremadura - Marbella mérkőzések:

Extremadura győzelem

Marbella győzelem

2016. nov. 27. 2:3 (2:2)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Marbella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Marbella csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Extremadura egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 2 győzelmet, 6 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla vagy az El Ejido. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linense vagy az El Ejido. A Marbella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Hoya Lorca, a Melilla vagy a FC Cartagena. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Real Jaén vagy a Villanovense. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Extremadura 1692., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.