Főoldal » Meccsek » 2017. április 15. » Marbella - Atletico Sanluqueno

Marbella - Atletico Sanluqueno 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt Marbella - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2017. április 15. 18:00

José Antonio Parada ('11, 0-1)

Korábbi Marbella - Atletico Sanluqueno mérkőzések:

Marbella győzelem

2016. nov. 20. 0:0
Atletico Sanluqueno győzelem

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Marbella háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marbella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marbella 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Marbella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva. Az Atletico Sanluqueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a La Hoya Lorca vagy a Granada II. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Fernando, a Real Jaén vagy a Jumilla. A Marbella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Marbella 1181., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Marbella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.