Főoldal » Meccsek » 2017. november 25. » Atlético Saguntino - Ontinyent

Atlético Saguntino - Ontinyent 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 22-én is volt Ontinyent - Atlético Saguntino mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2017. november 25. 17:00
Helyszín: Estadio Nou Camp de Morvedre (Sagunto)

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Ontinyent győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Saguntino csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben az Atlético Saguntino kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ontinyent az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Saguntino 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ebro, a Pena Deportiva vagy a Zaragoza II. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ebro, a Formentera vagy a Pena Deportiva. Az Ontinyent erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II. Az Ontinyent gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Elche. Az Ontinyent csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlético Saguntino 2026., Ontinyent 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Saguntino jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ontinyent nyeri ezt a találkozót.