Főoldal » Meccsek » 2017. november 5. » Ontinyent - Peralada

Ontinyent - Peralada 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Peralada - Ontinyent mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2017. november 5. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal El Clariano (Ontinyent / Onteniente)

Ontinyent győzelem:
21 tipp (65%)
4 tipp (12%)
Peralada győzelem:
7 tipp (21%)

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Peralada utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Peralada győzelem
Az elmúlt fél évben az Ontinyent háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Peralada egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ontinyent sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ontinyent 2 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Peralada pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Ontinyent jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ontinyent olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Saguntino, a Lleida Esportiu vagy a Villarreal II. A Peralada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Valencia II, a Hércules vagy az Elche. A Peralada csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ontinyent 2086., Peralada 2248. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ontinyent jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ontinyent csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.