Főoldal » Meccsek » 2016. december 18. » Atlético Saguntino - Gava

Atlético Saguntino - Gava 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. május 13-án is volt Gava - Atlético Saguntino mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2016. december 18. 16:00

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Gava utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Gava győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Saguntino háromszor nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gava kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Saguntino sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Saguntino 3 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gava pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Saguntino jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano, az Espanyol II. A Gava pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cornella vagy az Espanyol II. Az Atlético Saguntino erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia Mestalla, a Castellón vagy a Sabadell. A Gava gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Levante II, a Valencia II vagy a Badalona. A Gava csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlético Saguntino 2026., Gava 2572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Saguntino jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Saguntino csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.