Főoldal » Meccsek » 2016. december 18. » Alcoyano - Atlético Baleares

Alcoyano - Atlético Baleares 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 24-én is volt Alcoyano - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2016. december 18. 10:30

Jony Níguez ('7, 1-0), Rubén Jurado ('31, 1-1)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Atlético Baleares győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Baleares csapatának kedvez (2:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alcoyano stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Alcoyano hatszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 7 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Barcelona II vagy a Lleida Esportiu. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Levante II, az Eldense vagy a Prat. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., Atlético Baleares 1337. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.