Főoldal » Meccsek » 2016. december 4. » Atlético Saguntino - Mallorca II

Atlético Saguntino - Mallorca II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 30-án is volt Mallorca II - Atlético Saguntino mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2016. december 4. 11:00

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Mallorca II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Mallorca II győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Saguntino háromszor nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mallorca II kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Atlético Saguntino sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Saguntino 3 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mallorca II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano, az Espanyol II vagy a L'Hospitalet. A Mallorca II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II, a Levante II vagy a L'Hospitalet. Az Atlético Saguntino erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Saguntino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia Mestalla. A Mallorca II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Baleares. A Mallorca II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlético Saguntino 2026., Mallorca II 2746. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Saguntino jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Saguntino csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.