Főoldal » Meccsek » 2016. december 18. » Villarreal II - Mallorca II

Villarreal II - Mallorca II 3:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. május 14-én is volt Mallorca II - Villarreal II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2016. december 18. 10:00

Fernando Cano ('34, 0-1), Carlitos Martínez ('38, 1-1), Carlitos Martínez ('45, 2-1), Cedric ('73, 2-2), Miguelón Llambrich ('89, 3-2)

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Mallorca II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Mallorca II győzelem

Az elmúlt fél évben a Villarreal II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mallorca II kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Mallorca II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarreal II 4 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mallorca II pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell, a FC Porto II vagy az Al-Rayyan. A Mallorca II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II, a Levante II vagy a L'Hospitalet. A Villarreal II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Espanyol II. A Mallorca II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Baleares. A Mallorca II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Villarreal II 561., Mallorca II 2746. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villarreal II jobb csapatnak tűnik.