Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 11. » Atlético Mancha Real - Marbella

Atlético Mancha Real - Marbella 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 29-én is volt Marbella - Atlético Mancha Real mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2016. szeptember 11. 18:00

Beitia ('13, 0-1), Airam Benito ('33, 1-1), Kike Márquez ('58, 1-2)

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Marbella győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Mancha Real egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Mancha Real 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Mancha Real jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a San Fernando. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. Az Atlético Mancha Real erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Mancha Real 3035., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atlético Mancha Real csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.