Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 11. » Huelva - Extremadura

Huelva - Extremadura 2:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 25-én is volt Extremadura - Huelva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2016. szeptember 11. 18:30

Fran Machado ('18, 1-0), Jesús Vázquez ('33, 2-0), Curro ('84, 2-1)

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Extremadura győzelem

Az elmúlt fél évben a Huelva egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Extremadura az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badajoz. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Melilla vagy a Betis. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jumilla vagy a Cornella. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 395., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.