Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 3. » FC Cartagena - Atlético Mancha Real

FC Cartagena - Atlético Mancha Real 3:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 22-én is volt Atlético Mancha Real - FC Cartagena mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2016. szeptember 3. 20:00

Fernando ('24, 1-0), Manolo ('36, 1-1), Juanlu Hens ('44, 2-1), Quique Rivero ('79, 3-1)

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atlético Mancha Real győzelem
Az elmúlt fél évben a FC Cartagena egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a FC Cartagena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 5 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát a FC Cartagena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia Mestalla. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
FC Cartagena 572., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a FC Cartagena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.