Főoldal » Meccsek » 2019. december 22. » Córdoba - Marbella

Córdoba - Marbella 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. augusztus 4-én is volt Córdoba - Marbella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2019. december 22. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Arcángel (Córdoba)

Manel Martínez ('47, 0-1), Owusu Kwabena ('65, 1-1), Mustafá Azman ('71, 1-2)

44%

• A Marbella már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. november 24-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Badajoz verte őket).

Córdoba utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Marbella győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Córdoba csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Córdoba négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba 6 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Córdoba jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Granada II. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Granada II vagy a Cádiz II. A Córdoba erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Córdoba 320., Marbella 1048. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.