Főoldal » Meccsek » 2019. október 13. » Atlético Baleares - Sporting Gijón II

Atlético Baleares - Sporting Gijón II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. március 1-jén is volt Sporting Gijón II - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2019. október 13. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Jorge Ortiz ('27, 1-0), Tony Gabarre ('53, 2-0)

49%

• Az Atlético Baleares az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Rayo Majadahonda ellen szenvedtek vereséget 2019. szeptember 8-án.

Atlético Baleares győzelem:
26 tipp (66%)
7 tipp (17%)
Sporting Gijón II győzelem:
6 tipp (15%)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Sporting Gijón II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Sporting Gijón II győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares háromszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sporting Gijón II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 3 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sporting Gijón II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés. A Sporting Gijón II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Baleares 1174., Sporting Gijón II 1572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.