Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 22. » Pontevedra - Atlético Baleares

Pontevedra - Atlético Baleares 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 9-én is volt Atlético Baleares - Pontevedra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2019. szeptember 22. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Pasarón (Pontevedra)

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atlético Baleares győzelem
Az elmúlt fél évben a Pontevedra háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Pontevedra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pontevedra 4 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát a Pontevedra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Sporting Gijón II vagy a Racing Ferrol. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules, a Levante II vagy az Union Langreo. A Pontevedra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II vagy a Real Madrid II. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a S.S. Reyes, a Rayo Majadahonda. A Pontevedra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pontevedra 1295., Atlético Baleares 1202. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pontevedra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.