Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 29. » Atlético Baleares - Coruxo

Atlético Baleares - Coruxo 2:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 16-án is volt Coruxo - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2019. szeptember 29. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca)

Jorge Ortiz ('15, 1-0), Tony Gabarre ('24, 2-0)

17

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Baleares győzelem:
32 tipp (84%)
4 tipp (10%)
Coruxo győzelem:
2 tipp (5%)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Coruxo győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Coruxo kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Coruxo pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés, a Lleida Esportiu. A Coruxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II vagy az Alondras. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Baleares 1191., Coruxo 1468. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.