Főoldal » Meccsek » 2019. október 13. » UD Ibiza - Inter de Madrid

UD Ibiza - Inter de Madrid 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. március 1-jén is volt Inter de Madrid - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2019. október 13. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

Javi Lara ('68, 1-0), Ángel Rodado ('75, 2-0)

35%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

UD Ibiza győzelem:
25 tipp (65%)
8 tipp (21%)
Inter de Madrid győzelem:
5 tipp (13%)

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább CF Internacional győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Ibiza háromszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CF Internacional egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 3 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a CF Internacional pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda. A CF Internacional pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Coruxo. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

UD Ibiza 2496., CF Internacional 2702. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.