Főoldal » Meccsek » 2022. január 22. » Athletic Bilbao II - Extremadura

Athletic Bilbao II - Extremadura 3:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2022. január 22. 19:00
Helyszín: Instalaciones de Lezama Campo 2 (Lezama)

Aitor Paredes ('53, 1-0), Malcom Adu ('69, 11-esből, 2-0), Malcom Adu ('73, 3-0)

Athletic Bilbao II győzelem:
12 tipp (27%)
Extremadura győzelem:
20 tipp (45%)

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Extremadura győzelem

Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Extremadura az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 1 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Extremadura szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander vagy az UD Logronés. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés vagy a Real Unión. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a Talavera vagy a S.S. Reyes. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a S.S. Reyes vagy a Badajoz. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Athletic Bilbao II 1138., Extremadura 1452. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Extremadura nyeri ezt a találkozót.